Basketbolists Porziņģis rezultatīvs «Mavericks» uzvarā; Bertāna «Wizards» uzvar pagarinājumā

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien guva 19 punktus, veicinot Dalasas "Mavericks" uzvaru pār Memfisas "Grizzlies" (104:96). Savukārt Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 119:116 pagarinājumā pārspēja Detroitas "Pistons", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 23 minūtes (23:11), kuru laikā guva 19 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izdarīja rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Liepājnieks trāpīja divus no sešiem trejačiem, četrus no septiņiem divpunktu metieniem un visus piecus sodiņus. Porziņģim esot laukumā, "Mavericks" guva par punktu mazāk nekā pretinieki.

Dalasas uzvarā 26 punktus guva Luka Dončičs.

Memfisas vienības rindās ar Džarens Džeksons atzīmējās ar 26 punktiem.

Dalasas vienībai šis bija pirmais panākums pēdējās četrās spēlēs.

Tikmēr Bertāns "Wizards" spēlē laukumā pabija 11 minūtes (11:05), kuru laikā guva sešus punktus, izcīnīja atlēkušos bumbu, veica divas rezultatīvas piespēles un bloķēja metienu. Bertāns nekļūdīgi veica vienīgo metienu no spēles, kas bija trīs punktu vērtībā. Arī no soda atzīmes viņš trāpīja visus trīs metienus. Rūjienietim esot laukumā, "Wizards" guva četru punktu deficītu.

Kails Kuzma "Wizards" labā guva 26 punktus, bet vēl 25 pievienoja Bredlijs Bīls.

Savukārt Džerami Grants sameta 28 punktus "Pistons" labā.

Uzvaru "Wizards" nodrošināja vien pagarinājuma pēdējā sekundē, precīzam esot Kuzmam.

Arī "Wizards" šis bija pirmais panākums pēdējos četros mačos.

Tikmēr Detriotas klubs zaudējis desmits spēles pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 15 uzvarām 26 spēlēs ir piektie NBA Austrumu konferencē. Savukārt "Mavericks" ar 12 uzvarām un tikpat zaudējumiem ir astotajā vietā Rietumu konferencē.

Piektdien "Mavericks" viesos spēlēs ar Indianas "Pacers", bet dienu vēlāk "Wizards" uzņems Jūtas "Jazz".