Basketbolists Porziņģis gūst 38 punktus; «Wizards» otro dienu pēc kārtas nenotur pārsvaru

Rezultatīvu spēli sestdien aizvadīja latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, taču viņa pārstāvēta Vašingtonas "Wizards" otro dienu pēc kārtas spēlēs otrajā pusē piedzīvoja zaudējumu. Šoreiz "Wizards" viesos ar 123:125 piekāpās Bruklinas "Nets". Citā mačā Dāvis Bertāns bija ārpus pieteikuma spēlē, ko viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 113:119 zaudēja Goldensteitas "Warriors", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā uz parketa esot 32 minūtes un 49 sekundes. Spēli viņš noslēdza priekšlaicīgi, pāris minūtes pirms pamatlaika beigām tiekot pie sestās personīgās piezīmes. Liepājnieks guva 38 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus. Viņš trāpīja četrus no pieciem trejačiem, septiņus no 15 divpunktu metieniem un 12 no 13 sodiņiem. Porziņģim esot laukumā, "Wizards" guva trīs punktu pārsvaru.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Liepājnieks bija "Wizards" komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Par mača galveno varoni kļuva uz maiņu nākušais "Nets" spēlētājs Kamerons Tomass, kurš ne tikai bija nekļūdīgs izšķirošajās brīžos, bet visas spēles garumā iekrāja 44 punktus.

Teju visas spēles garumā vadībā atradās "Wizards", turklāt vēl otrā puslaika ievadā viņu pārsvars pārsniedza 20 punktu atzīmi. Mājinieki pirmo reizi vadībā izvirzījās vien pēdējās ceturtdaļas vidū.

Citā mačā Bertāns bija ārpus pieteikuma kājas muskuļa savainojuma dēļ.

Dalasas komandā rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Spensers Dinvidijs.

Savukārt Stefans Karijs atzīmējās ar 21 punktu "Warriors" labā.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 28 uzvarām 54 spēlēs ir NBA Rietumu konferences 6. vietā. Tikmēr "Wizards" pēc zaudējuma atkāpusies uz Austrumu konferences 11. pozīciju. Porziņģa pārstāvētā vienība uzvarējusi 24 no 52 spēlēm.

Nākamo spēli "Wizards" pirmdien savā laukumā aizvadīs pret Klīvlendas "Cavaliers", bet "Mavericks" viesos spēlēs ar Jūtas "Jazz".