Basketbolists Porziņģis gūst 17 punktus, «Mavericks» galotnē zaudē

Zaudējumu mača galotnē otrdien piedzīvoja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks", kas ar 99:102 piekāpās Bruklinas "Nets", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 31 minūti (31:16), kuru laikā guva 17 punktus, izcīnīja duci atlēkušo bumbu, veica piecas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un bloķēja vienu metienu. Liepājnieks trāpīja vienu no pieciem trejačiem, piecus no 12 divpunktu metieniem un visus četrus sodiņus. Porziņģim esot laukumā, Dalasas vienība guva par punktu vairāk nekā pretinieki.

"Mavericks" labā 28 punktus guva Luka Dončičs.

Tikmēr uzvarētājiem Kevins Durants atzīmējās ar 24 punktiem, bet par punktu mazāk bija Džeimsa Hārdena kontā.

Vēl trešās ceturtdaļas vidusdaļā Dalasas vienībai bija 17 punktu pārsvars. Taču "Nets" prata atspēlēties un pirmo reizi vadībā izvirzīties ceturtās ceturtdaļās vidū.

Dalasas vienībai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas. Pēdējās desmit spēlēs "Mavericks" pratuši uzvarēt tikai divas reizes.

Neveiksmju sēriju Dalasas komanda centīsies pārtraukt vēlāk trešdien, viesos spēlējot ar Memfisas "Grizzlies".