Basketbolists Porziņģis ar rezultatīvu sniegumu kaldina «Mavericks» panākumu

Ar 22 punktiem trešdien atzīmējās latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kura rezultatīvais sniegums veicināja "Mavericks" uzvaru pret Portlendas "Trail Blazers" (132:112), liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā uz parketa esot 27 minūtes (27:08). Viņš guva 22 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Liepājnieks trāpīja vienu no trim tālmetieniem, septiņus no 15 divpunktu metieniem un piecus no sešiem sodiņiem. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par diviem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Porziņģis bija rezultatīvākais Dalasas spēlētājs.

Liepājnieks 14 punktus guva jau pirmajā ceturtdaļā, kas ir viņa atkārtots sezonas rekords.

NBA Rietumu konferences kopvērtējumā "Mavericks" ar 28 uzvarām 49 spēlēs ieņem piekto vietu.

Nākamo spēli Dalasas vienība aizvadīs sestdien, savā laukumā uzņemot Indianas "Pacers".