Basketbolists Porziņģis ar 24 punktiem kaldina «Mavericks» uzvaru gada pēdējā spēlē

Vecgada vakara mačā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 112:96 pieveica Sakramento "Kings". Liepājnieks šajā spēlē guva 24 punktus un bija rezultatīvākais spēlētājs, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā uz parketa pavadot 32 minūtes un 44 sekundes. Savai punktu ražai viņš pievienoja deviņas atlēkušās bumbas, sešas rezultatīvas piespēles un divus blokus. Liepājnieks trāpīja divus no četriem trejačiem, sešus no astoņiem divpunktu metieniem un sešus no septiņiem sodiņiem. Viņam esot laukumā, "Mavericks" iekrāja 27 punktu pārsvaru. Tas bija labākais rādītājs komandā.

Dalasas komandā ar 23 punktiem izcēlās arī Džeilens Bransons.

Tikmēr laukuma saimniekiem rezultatīvākais bija Tairīzs Haliburtons, kurš atzīmējās ar 17 punktiem.

Izšķirošā izrāvienu Dalasas komanda iespēja trešajā ceturtdaļā. Tās ievadā rezultāts vēl bija līdzsvarā, taču "Mavericks" dažu minūšu laikā spēja gūt pat 22 punktu vadību. Šādu deficītu "Kings" atspēlēt vairs nespēja.

Abas komandas tikās arī trešdien, kad pēdējā sekundē raidītais tālmetiens atnesa uzvaru Sakramento komandai.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 17 uzvarām 35 spēlēs ir septītie NBA Rietumu konferencē.

Nākamā spēlē Dalasas vienībai paredzēta svētdien viesos pret Oklohomsitijas "Thunder".