Basketbolists Bertāns nespēlē «Mavericks» zaudētā NBA spēlē

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" sestdien viesos ar 100:105 piekāpās Toronto "Raptors". Rūjienietis šajā spēlē laukumā nedevās, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns bija spēlēs pieteikumā, taču treneri šoreiz lēma viņam spēles laiku neatvēlēt.

Dalasas komandā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Luka Dončičs.

Tikmēr laukuma saimniekiem Odžijs Anunobijs un Fred Vanvlīts katrs iemeta pa 26 punktiem.

Spēles ievadā labāki bija "Mavericks" spēlētāji, kas vienubrīd iekrāja pat 15 punktu pārsvaru, taču jau otrajā ceturtdaļā vadības grožus pārņēma "Raptros". Turpinājuma viņi pakāpeniski audzēja savu pārsvaru, līdz pēdējai ceturtdaļai, kad Dalasas komanda atspēlējās un pat divreiz pārņēma vadību. Galotnē pārāki tomēr bija mājinieki.

Dalasas komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar deviņām uzvarām un tikpat zaudējumiem ieņem desmito vietu NBA Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Dalasa komanda aizvadīs jau vēlāks svētdien, viesojoties pie Milvoki "Bucks".