Basketbolists Bertāns mazrezultatīvs «Wizards» zaudētā spēlē

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns piektdien tika pie neliela spēles laika, viņa pārstāvētajai Vašingtonas "Wizards" ar 105:109 galotnē zaudējot tiešajiem konkurentiem Toronto "Raptors", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas un spēlēja teju 13 minūtes (12:58). Sev atvēlētajā laikā rūjienietis guva divus punktus un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Viņš meta trīs trejačus, kas visi lidoja grozam secen, savukārt vienīgais divpunktu metiens bija precīzs. Bertānam esot laukumā, "Wizards" guva par diviem punktiem mazā nekā pretinieki.

Vašingtonas rindās ar 25 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls.

Tikmēr "Raptors" labā Skotijs Bārnss guva 27 punktus.

Spēles pirmajā pusē lielākoties vadībā atradās "Wizards", tomēr pēdējās ceturtdaļas ievadā "Raptors" pārsvars sasniedza 18 punktus. Vašingtonas komanda šo atstatumu paspēja sadeldēt, taču pēdējās minūtēs pārāka bija Toronto komanda.

Kopvērtējumā "Wizards" ar 23 uzvarām un tikpat zaudējumiem ieņem devīto vietu NBA Austrumu konferencē. Pozīciju augstāk ir "Raptors", kas 43 spēlēs uzvarējuši 22 reizes.

Nākamo maču "Wizards" aizvadīs svētdien, savā laukumā uzņemot Bostonas "Celtics". Tā būs agrā spēle, kas sāksies 22.30 pēc Latvijas laika.