Basketbolists Bertāns ar deviņiem punktiem veicina «Mavericks» uzvaru NBA mačā

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien tika pie salīdzinoši maza spēles laika, taču realizēja trīs no trim tālmetieniem, palīdzot Dalasas "Mavericks" ar 111:106 uzvarēt Ņūorleānas "Pelicans", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot piecas minūtes un 33 sekunde. Rūjienietis sev atvēlētajā laikā guva deviņus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Viņš izpildīja trīs trejačus, kas visi bija sekmīgi. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" tika pie trīs punktu pārsvara.

Turpināt spēli Bertānam liedza kājas kreisā muskuļa savainojums. Rūjienietis no ierindas izkrita jau pirmajā puslaikā.

Dalasas komandas uzvarā 31 punktu guva Luka Dončičs. Jāatzīmē, ka slovēnis spēli noslēdza priekšlaicīgi ceļgala traumas dēļ.

Ņūorleānas vienībā Brendons Ingrams atzīmējās ar 26 punktiem.

Dalasas komandai šī bija trešā uzvara pēdējos četros mačos, savukārt "Pelicans" – desmitais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 28 uzvarām 53 spēlēs ir NBA Rietumu konferences 5. vietā.

Nākamo spēli sestdien Dalasas komanda izbraukumā aizvadīs ar Goldensteitas "Warriors".