Basketbolists Bertāns ar 15 punktiem veicina «Mavericks» uzvaru izslēgšanas turnīra mačā

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien aizvadīja rezultatīvu spēli, palīdzot Dalasas "Mavericks" izslēgšanas spēļu turnīrā ar 126:118 pārspēt Jūtas "Jazz". Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-1 "Mavericks" labā, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot 14 minūtes. Rūjienietis sev atvēlētajā laikā guva 15 punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. Viņš realizēja četrus no septiņiem trejačiem un visus trīs sodiņus. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" guva par sešiem punktiem vairāk nekā pretinieki.

Dāvja Bertāna spēles epizodes

Arī šo spēli Dalasas komanda aizvadīja bez sava līdera Luka Dončiča, kurš trešo maču pēc kārtas izlaida muskuļa savainojuma dēļ.

Rezultatīvākais "Mavericks" komandā ar 31 punktu bija Džeilens Bransons.

Tikmēr mājiniekiem Donovans Mičels guva 32 punktus.

Nākamo savstarpējo spēli Rietumu konferences ceturtdaļfinālā komandas aizvadīs sestdien Jūtā. Tā būs agrā NBA spēle, kas sāksies plkst. 23.30 pēc Latvija laika.