Basketbolists Artūrs Kurucs pieteikts NBA draftam

Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kurucs ir pieteikts 2020.gada NBA draftam, ASV raidorganizācijai ESPN pirmdien teica viņa aģents Artūrs Kalnītis. Kurucs šosezon bija viens no "VEF Rīga" vienības līderiem.

FIBA Čempionu līgā viņš "VEF Rīga" sastāvā aizvadīja visas 14 grupu turnīra spēles. Vidēji 30,3 minūtēs laukumā basketbolists guva 10,6 punktus, izcīnīja 3,2 atlēkušās bumbas, 1,6 reizes rezultatīvi piespēlēja, 0,9 reizes spēlē pārķēra bumbu, 2,4 reizes kļūdījās un sakrāja lietderības koeficientu 7,9.

Komandai gan neveicās, izcīnot tikai vienu uzvaru un ieņemot pēdējo astoto vietu grupā.

"Pafbet" Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) turnīrā "VEF Rīga" ar bilanci 23-2 finišēja pirmā, čempionātam tiekot pārtrauktam.

Šajās sacensībās Kurucs vidēji 26,45 minūtēs laukumā basketbolists guva 14,4 punktus, izcīnīja 3,1 atlēkušo bumbu, 3,0 reizes rezultatīvi piespēlēja, 1,0 reizes spēlē pārķēra bumbu, 1,6 reizes kļūdījās un sakrāja lietderības koeficientu 14.

21.februārī basketbolists Latvijas - Bosnijas un Hercegovinas mačā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros Rīgā debitēja Latvijas pieaugušo izlasē.