Basketbolisti Timma un Pasečņiks palīdz kaldināt savu komandu uzvaras NBA Vasaras līgas spēlēs

Latviešu basketbolists Jānis Timma Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas spēlē ar sešiem punktiem svētdien palīdzēja kaldināt Orlando “Magic” uzvaru ar 89:76 pār Hjūstonas “Rockets”, kamēr Anžeja Pasečņika pārstāvētā Ņūorleānas “Pelicans” ar 80:79 uzvarēja Goldensteitas “Warriors”.

Duelī starp “Magic” un” Rockets” Timma laukumā pavadīja 16 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā realizēja divus no astoņiem tālmetieniem, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu piespēli, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī pieļāva vienu kļūdu un vienu reizi pārkāpa noteikumus. Spēli viņš noslēdza ar +/- koeficientu plus deviņi, kas bija ceturtais labākais komandā.

Rezultatīvākais šajā mačā “Orlando” rindās bija Jante Meitens ar 18 gūtiem punktiem, bet “Rockets” rindās ar rezultativitāti izcēlās Džošs Kristofers, gūstot 22 punktus.

Tikmēr mačā starp “Pelicans” un “Warriors” Pasečņiks laukumā bija 13 minūtes un piecas sekundes, gūstot septiņus punktus. Viņš realizēja trīs no pieciem divpunktu metieniem un arī vienīgo soda metienu. Tāpat statistikas ailītēs basketbolists atzīmējies ar izcīnītām piecām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, divām kļūdām, +/- rādītāju plus trīs.

Ražīgākais punktu guvējs “Pelicans” rindās bija Trejs Mērfijs ar 22 punktiem, bet rezultatīvākais “Warriors” – Džonatans Kaminga ar 17 punktiem.

NBA Vasaras līgas spēles noslēgsies 17. augustā.