Basketbolisti Šmits un Peiners ULEB Eirolīgas debijā gūst pirmos punktus

Latvijas basketbolists Rolands Šmits ceturtdien debitēja ULEB Eirolīgā, pārstāvot Barselonas „Lassa”, kas pirmās kārtas mačā ar 75:95 piekāpās Maskavas CSKA. Tikmēr citā spēlē duci punktu savā debijā guva Žanis Peiners, kur latvieša pārstāvētā Stambulas „Dariššafaka Tekfen” ar 109:93 zaudēja Madrides „Real”, liecina organizatoru informācija.

Šmits laukumā pabija astoņas minūtes un 52 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus. Viņš bija precīzs vienā no trim divpunktu metieniem, vienā no diviem tālmetieniem un abos soda metienos. Šmits arī izcīnīja divas bumbas zem groziem un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Peiners laukumā pabija 20 minūtes un 26 sekundes, esot precīzs piecos no sešiem divu punktu metieniem un divos no trim soda metieniem. Zīmīgi, ka tieši Peinera pirmais metiens lidoja grozam secen. Peiners arī guva divas atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Eirolīgas turnīrā piedalās 16 komandas, kuras pēc divām apļa spēlēm noskaidro astoņas labākās, kas cīnās izslēgšanas turnīrā.

Līgas klubā Pirejas „Olympiakos” spēlē Jānis Strēlnieks un Jānis Timma, Milānas „AX Armani Exchange Olimpia” pārstāv Dairis Bertāns, bet Anžejs Pasečņiks vēlāk piektdien var piedzīvot savu debiju Grankanārijas „Herbalife” kreklā.