Basketbolistes Šteinbergas un trenera Zvirgzdiņa klubs sasniedz Eiropas kausa pusfinālu

Galvenā trenera Ainara Zvirgzdiņa vadītā Beļģijas čempionvienība "Castors Braine" ar Latvijas valstsvienības basketbolisti Aneti Šteinbergu sastāvā ceturtdien uzvarēja Eiropas kausa izcīņas spēlē un sasniedza turnīra pusfinālu, liecina rīkotāju informācija.

Šteinberga guva 20 punktu spēlē, kurā "Castors Braine" mājās ar 82:76 pārspēja Turcijas klubu "Mersin". Abu komandu pirmajā ceturtdaļfināla spēlē pirms nedēļas Beļģijas komanda viesos zaudēja (72:77), taču divu spēļu summā nodrošināja viena punkta pārsvaru.

Ceturtdaļfināla atbildes cīņā Šteinberga laukumā bija 37 minūtes, trāpīja sešus no 10 divpunktu metieniem, un divus no trim trīspunktniekiem, kā arī divus no četriem soda metieniem.

Turnīra pusfinālā "Castors Braine" gaidīs vēl viens Turcijas klubs Stambulas "Universitesi". Pusfinālā uzvarētāju noteiks 26.februārī un 5.martā paredzēto divu spēļu summā.