Sporta ziņas

Kaspara Stupeļa komentārs par atcelto motokrosa čempionātu

Sporta ziņas

Latvijā izveidotas īpašas trases sacensībām vienatnē

Sieviešu basketbola izlases treniņš

Basketbolistes pulcējas vasaras nometnei

Dāmu basketbola izlases sastāvs pirmajiem treniņiem ir ļoti kupls. Blakus mūsu pieredzējušām basketbolistēm trenējas lielākā daļa jauno talantu, kas pagaidām spēlē junioru līmenī. Vasaras nometne ir ļoti vērtīga galvenajam trenerim Mārtiņam Gulbim.

Pie izlases stūres Gulbis debitēja vien ar pāris treniņiem, bet tagad jaunajam speciālistam ir iespēja komandu būvēt visu vasaru.

Gulbis LTV norādīja, ka viņam tas ir ļoti būtiski, jo ikdienā nestrādā ar sievietēm, un pauda cerību, ka vasaras gaitā visas meitenes ieradīsies kaut uz vienu treniņu.

Latvijas sieviešu basketbola izlases kapteine Aija Klakocka LTV atzina, ka šobrīd nav skaidrības par gaidāmo sezonu – kad tā sāksies un kā sāksies. Bet nometne ir iespēja basketbolistēm sevi uzturēt formā.

Vēl vismaz mēnesi treneri pievērsīs vairāk uzmanības spēlētāju fiziskajai gatavībai un strādās pie individuālās meistarības. Vēlāk būs arī kontaktu basketbols un iespējamo sadarbību slīpēšana.

“Ļoti gribētos aizvadīt kādu pārbaudes spēli, bet tur arī vairāki aspekti šobrīd – meitenes nav apdrošinātas, daudzām nav atrastas nākamās darbavietas – tur ir tāds čum un mudž, ja tā var izteikties, no vairākiem aspektiem,” pauda Gulbis.

Eiropas čempionāta kvalifikācijā Latvijai ir uzvara un zaudējums, bet nākamās spēles novembra vidū pret Vāciju un Horvātiju. Abas cīņas būs jāaizvada izbraukumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti