Basketbolistam Porziņģim zema precizitāte zaudējumā; Bertāna «Wizards» izlaiž teju uzvarētu maču

Latviešu baksetbolists Kristaps Porziņģis otrdien aizvadīja salīdzinoši mazrezultatīvu spēli, viņa pārstāvētajai Dalasas "Mavericks" ar 92:130 zaudējot Goldensteitas "Warriors". Tikmēr Dāvja Bertāna Vašingtonas "Wizards" pašā mača galotnē izlaida uzvarētu spēli un ar 115:116 zaudēja Losandželosas "Clippers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 25 minūtes (25:22), kuru laika guva deviņus punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja divus metienus. Liepājnieks realizēja vienu no septiņiem trejačiem un trīs no astoņiem divpunktu metieniem. Viņam esot laukumā "Mavericks" guva par 17 punktiem mazāk nekā pretinieki.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā Porziņģis neapmierinātību pauda ar bumbas aizsperšanu, par ko tika noraidīts.

Dalasas labā 25 punktus sameta Luka Dončičs. Džonatans Kuminga ar 22 punktiem bija ražīgākais "Warriors" rindās.

Citā spēlē Bertāns komandas zaudējumā laukumā netika.

Vēl desmit sekundes pirms spēles laika beigām "Wizards" bija vadībā ar sešu punktu pārsvaru (115:109), taču "Clippers" prata gūt septiņus punktus ļoti īsā laika posmā, uzvarot spēli bez pagarinājuma.

Otrās ceturtdaļas izskaņā Vašingtonas vienībai bija 35 punktu pārsvars.

Ar 23 punktiem "Wizards" komandā atzīmējās Bredlijs Bīls. Uzvarētājiem 29 punktus guva Emirs Kofijs.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 27 uzvarām 48 spēlēs ir 5. vietā NBA Rietumu konferencē. Savukārt "Wizards" ar 23 panākumiem 48 mačos ir 11. vietā Austrumu konferencē.