Basketbolistam Porziņģim zema precizitāte un zaudējums NBA mačā

Pieticīgu spēli svētdien aizvadīja latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kura pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 97:103 viesos zaudēja Memfisas "Grizzlies", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) infromācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā un kopumā uz parketa bija teju 31 minūti (30:53). Liepājnieks guva desmit punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja trīs metienus. Viņš trāpīja vienu no sešiem tālmetieniem, divus no septiņiem divpunktu metieniem un trīs no četriem sodiņiem. Latvietim esot uz parketa, "Wizards" guva par diviem punktiem vairāk nekā pretinieki.

Spēles trešajā ceturtdaļā "Grizzlies" pārsvars sasniedza pat 23 punktus, tomēr "Wizards" prata atgūties un pat izvirzīties vadībā. Spēles galotnē gan pārāki bija laukuma saimnieki.

Vašingtonas komandā ar 18 punktiem izcēlās Montē Moriss.

Tikmēr Memfisas komandā rezultatīvākais bija Desmonds Beins, kurš guva 28 punktus.

Vašingtonas komandai šis bija piektais zaudējums pēdējās sešās spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar četrām uzvarām un sešiem zaudējumiem ieņem 12. vietu NBA Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Porziņģa vienībai paredzēta jau vēlāk pirmdien. Vašingtonas klubs viesos spēlēs ar Šarlotas "Hornets".