Basketbolistam Porziņģim zema precizitāte no spēles un minimāls zaudējums

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien aizvadīja pieticīgu spēli, kurā viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 116:117 minimāli piekāpās Šārlotas "Hornets", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 36 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā guva 21 punktu, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, trīs reizes asistēja partneriem, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja vienu metienu. Liepājnieks netrāpīja nevienu no sešiem trejačiem, realizēja piecus no astoņiem divpunktu metieniem un 11 no 13 sodiņiem.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Rezultatīvākais "Wizards" rindās bija Bredlījs Bīls, kurš guva 33 punktus.

Uzvarētājiem Terijs Rozjērs izcēlās ar 25 punktiem.

Teju visas spēles garumā vadībā atradās Šārlotas komanda. Arī pēdējo ceturtdaļu viņi uzsāka ar 19 punktu vadību, taču "Wizards" prata deficītu sadeldēt līdz minimumam. Šķita jau, ka Vašingtonas komanda pretinieku panāks, taču pēdējās divarpus minūtēs neviena no komandām punktus neguva, rezultātam paliekot minimāli labvēlīgās "Hornets" komandai.

Vašingtonas vienībai šis bija piektais zaudējums pēdējās sešās spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 11 uzvarām 23 spēlēs ir NBA Austrumu konferences 10. vietā.

Nākamo spēli Porziņģa pārstāvētais klubs aizvadīs svētdien, savā laukumā uzņemot Losandželosas "Lakers".