Basketbolistam Porziņģim 23 punkti zaudējumā pret savu bijušo klubu

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien atzīmējās ar 23 gūtiem punktiem, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" savā laukumā ar 109:115 piekāpās Ņujorkas "Knicks", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņiģis uz parketa bija 35 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā guva 23 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus. Liepājnieks realizēja piecus no deviņiem tālmetieniem un visus astoņus sodiņus, viņa vienīgais divpunktu metinies bija nesekmīgs. Porziņģis esot laukumā, "Wizards" guva par 16 punktiem mazāk, nekā pretinieki.

Īpaši rezultatīvs liepājnieks bija pirmajā ceturtdaļā, kurā realizēja piecus tālmetienus un kopumā guva 19 punktus, kas ir Porziņģa karjeras rekords.

Vašingtonas labā 23 punktus guva arī Kails Kuzma.

Viesiem rezultatīvākais bija Džūliuss Rendls, kurš guva 46 punktus.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 28 uzvaram 59 spēlēs ir NBA Austrumu konferences desmitajā vietā.

Nākamo spēli "Wizards" aizvadīs svētdien Čikāgā pret vietējo "Bulls". Šī būs agrā spēle, kas sāksies 22.30 pēc Latvijas laika.