Basketbolistam Porziņģim 22 punkti uzvarā pār bijušo klubu; Bertāns zaudē

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien veicināja Vašingtonas "Wizards" uzvaru pār Ņujorkas "Knicks" ar 116:105, kamēr Dāvja Bertāna Dalasas "Mavericks" ar 122:130 zaudēja Atlantas "Hawks", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) infromācija.

Porziņģis spēlēja teju 33 minūtes (32:52), kuru laikā guva 22 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus. Liepājnieks trāpīja četrus no deviņiem tālmetieniem, divus no astoņiem divpunktu metieniem un visus sešus sodiņus. Porziņģim esot laukumā, "Wizards" guva astoņu punktu pārsvaru.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Rezultatīvākais Vašingtonas komandā ar 27 punktiem bija Kails Kuzma.

Ņujorkas vienībai 32 punktus guva Džeilens Bransons.

Vašingtonas komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs.

Tieši Ņujorkas komandā Porziņģis uzsāka savas NBA karjeras gaitas 2015. gadā. Kopumā "Knicks" kreklā liepājnieks spēlēja trīs sezonas, pēc kurām tikai aizmainīts uz Dalasas "Mavericks" un pēcāk uz "Wizards".

Citā spēlē Bertāns laukumā bija sešas minūtes un 14 sekundes. Sev atvēlētajā laikā rūjienietis guva trīs punktus, realizējot vienu no diviem trejačiem. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" guva par sešiem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Dalasas komandā ar 30 punktiem izcēlās Luka Dončičs, bet uzvarētajiem tikpat punktus guva Dežonte Marejs.

"Mavericks" komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Kopvērtējumā tabulā Dalasas vienība ar 24 uzvarām 46 spēlēs ir NBA Rietumu konferences 5. vietā. "Wizards" ar 19 panākumiem 45 spēlēs ir Austrumu konferences 12. vietā.