Basketbolistam Porziņģim 21 punkts, «Wizards» uzvara izpaliek; Bertāns negūst punktus zaudējumā

Zaudējumu trešdien piedzīvoja latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards", kas ar 105:113 piekāpās Maiami "Heat". Citā spēlē Dāvja Bertāna Dalasas "Mavericks" ar 112:125 zaudēja Bostonas "Celtics", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 33 minūtes (33:09), kuru laikā guva 21 punktu, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un atdeva četras rezultatīvas piespēles. Viņš trāpīja divus no deviņiem tālmetieniem, sešus no desmit divpunktu metieniem un trīs no sešiem sodiņiem. Liepājniekam esot uz parketa, "Wizards" guva par trim punktiem mazāk nekā pretinieki.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Vašingtonas komandā rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Kails Kuzma.

Tikmēr "Heat" labā Kails Laurijs izcēlās ar 28 punktiem.

Citā spēlē Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā uz parketa esot piecas minūtes un astoņas sekundes. Viņš punktus neguva, bet izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un vienu reizi asistēja partnerim. Rūjienietis izpildīja vienu trejaci un divus divpunktu metienus, taču visi bija nesekmīgi. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva sešu punktu deficītu.

Dalasas rindās 42 punktus guva Luka Dončičs.

Uzvarētājiem 37 punktus iekrāja Džeisons Tatums, bet vēl 31 pievienoja Džeilens Brauns.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar desmit uzvarām 18 spēlēs ir sestajā vietā NBA Austrumu konferencē, kamēr "Mavericks" ar deviņiem panākumiem 17 mačos ir Rietumu konferences desmitajā vietā.

Piektdien "Wizards" viesos spēlēs pret Maiami "Heat", bet dienu vēlāk "Mavericks" izbraukumā tiksies ar Toronto "Raptors".