Basketbolistam Dāvim Bertānam traumas dēļ sezona, visticamāk, noslēgusies

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns traumas dēļ šosezon, visticamāk, laukumā neatgriezīsies, liecina ESPN apskatnieka Eidriena Vodžnarovska ziņotais.

Jau ziņots, ka Bertāns pirmdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra ceturtajā spēlē, kuru nepabeidza apakšstilba muskuļa traumas dēļ.

Otrā puslaika trešajā minūtē Bertāns bez kontakta ar pretinieku guva traumu. Kā ziņoja Vašingtonas "Wizards" komanda, latviešu basketbolists sastiepis labās kājas apakšstilba muskuli.

Kā tviterī raksta Vodžnarovskis, Bertānam konstatēts apakšstilba muskuļa otrās pakāpes sastiepums. Rehabilitācijas laiks tiek prognozēts četras līdz sešas nedēļas.

"Wizards" Austrumu konferences ceturtdaļfinālā ir iedzinējos ar 1-3 pret Filadelfijas "76ers" un ir maz ticams, ka Vašingtonas komanda atspēlēsies, lai turpinātu sezonu.

Iepriekšējās divās sezonās "Wizards" neizdevās sasniegt izslēgšanas spēles. Lai sasniegtu šīs sezonas izslēgšanas spēles, "Wizards" bija jāspēlē "play-in" turnīrā. Pirmajā mačā ar 100:118 zaudēts Bostonas "Celtics", bet izšķirošajā spēlē ar 142:115 sagrauta Indiānas "Pacers".

"Wizards" regulāro turnīru noslēdza ar 34 uzvarām 72 spēlēs, kas Austrumu konferencē deva astoto vietu, bet "76ers" ar 49 panākumiem bija pirmā.

NBA pamatturnīrā komandas šosezon aizvadīja 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.