Basketbolistam Blūmam astoņi punkti zaudējumā Madrides «Real» Eirolīgas spēlē

Jānis Blūms "Panathinaikos" sastāvā ceturtdien viesos guva astoņus punktus, bet viņa pārstāvētais Grieķijas klubs ar 65:83 zaudēja Madrides "Real" basketbolistiem Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē, informēja rīkotāji.

Blūms spēlēja 24 minūtes (23:34), trāpīja divus no pieciem trīspunktu metieniem un vienīgo divpunktu metienu. Blūma rēķinā bija arī pa vienai izcīnītai atlēkušai bumbai un rezultatīvai piespēlei. "Panathinaikos" rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Estebans Garsija, savukārt laukuma saimniekiem 18 punktus nodrošināja Felipe Reijess.

"Panathinaikos" basketbolistiem astoņu komandu grupā ir pa divām uzvarām un zaudējumiem.

Galvenā trenera Ainara Bagatska vadītais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" piektdien uzņems Turcijas "Anadolu Efes", turpretim Dāvja Bertāna pārstāvētais Spānijas klubs "Laboral Kutxa" Grieķijā spēlēs pret Pireju "Olympiacos".

Otrajā turnīra posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.