Basketbolistam Bertānam sezonas debija; Porziņģim zaudējums pēdējās sekundēs

Sezonas pirmo spēli trešdien aizvadīja latviešu basketbolists Dāvis Bertāns, kura pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 92:101 piekāpās Hjūstonas "Rockets". Tikmēr Kristapa Porziņģa Vašingtonas "Wizards" pašā mača galotnē ar 120:121 zaudēja Oklahomasitijas "Thunder", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns, kurš iepriekš nespēlēja ceļgala savainojuma dēļ, laukumā pabija trīs minūtes un 28 sekundes. Sev atvēlētajā laikā rūjienietis guva trīs punktus. Viņš trāpīja vienu no diviem trejačiem, bet vienīgais divu punktu metiens bija nesekmīgs. Viņam esot uz parketa, "Mavericks" guva par punktu vairāk nekā pretinieki.

Dalasas komandā 28 punktus guva Tims Hārdavejs juniors, bet vēl 26 pievienoja Kristiāns Vuds.

Tikmēr "Rockets" labā ar 17 punktiem atzīmējās Kevins Porters juniors un Džeilens Grīns.

Citā spēlē Porziņģis spēlēja 36 minūtes 28 sekundes, kuru laikā sameta 27 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja vienu metienu. Liepājnieks trāpīja četrus no septiņiem tālmetieniem,  četrus no astoņiem divpunktu metieniem un septiņus no deviņiem sodiņiem. Viņam esot laukumā, "Wizards" guva 16 punktu pārsvaru.

Liepājnieks bija rezultatīvākais komandas spēlētājs.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Spēles galvenais varonis bija Šais Džildžeuss-Aleksandrs, kurš "Rockets" komandas labā guva 42 punktus. Turklāt tieši viņš realizēja uzvaras trīspunktu metienu nepilnas divas sekundes pirms spēles beigām.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar astoņām uzvarām 14 spēlēs ir NBA Rietumu konferences septītajā vietā. Tādu pašu vietu Austrumu konferencē ieņem "Wizards", kas astoņas uzvaras guvuši 15 spēlēs.