Basketbolistam Bertānam seši punkti uzvarā; Džeimsam 50 punkti uzvarā pār Porziņģa «Wizards»

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva sešus punktus, palīdzot viņa pārstāvētajai Dalasas "Mavericks" ar 113:100 pieveikt Hjūstonas "Rockets". Savukārt Kristapa Porziņģa Vašingtonas "Wizards" spēles otrajā pusē ar 109:122 zaudēja Losandželosas "Lakers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns spēlēja 21 minūti 20 sekundes, kas ir vairāk, nekā ierasts. Viņš guva sešus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Bertāns izpildīja septiņus tālmetienus, no kuriem viens bija precīzs, no tuvākas distances viņš trāpīja vienu no trim metieniem, bet no soda atzīmes trāpīja vienu no diviem metieniem. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" iekrāja desmit punktu pārsvaru.

Komandas uzvarā 30 punktus guva Luka Dončičs, bet vēl 26 pievienoja Dvaits Pauels.

Kevins Porters juniors un Džošua Kristofers katrs guva pa 17 punktiem "Rockets" labā.

Citā spēlē Porziņģis laukumā bija 25 minūtes 21 sekundi. Viņš guva 14 punktus, izcīnīja tikpat atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja vienu metienu. Liepājnieks trāpīja trīs no desmit divpunktu metieniem un visus astoņus sodiņus, bet visi trīs tālmetieni bija nesekmīgi. Porziņģim esot uz parketa, "Wizards" guva par 12 punktiem mazāk nekā pretinieki.

Kails Kuzma ar 23 punktiem bija rezultatīvākais "Wizards" komandā.

Tikmēr Lebrons Džeimss guva 50 punktus "Lakers" labā.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 41 uzvaru 67 spēlēs ir piektajā vietā NBA Rietumu konferencē. Savukārt ar 29 uzvarām 65 spēlē "Wizards" ir 11. vietā Austrumu konferencē.