Basketbolistam Bertānam neliels spēles laiks, «Mavericks» gūst pirmo uzvaru sērijā

Maz spēles laiks piektdien tika atvēlēts latviešu basketbolista Dāvim Bertānam, kura pārstāvētā Dalasas "Mavericks" izslēgšanas turnīra otrās kārtas mačā savā laukumā ar 103:94 uzvarēja Fīniksas "Suns", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā ir "Suns".

Bertāns spēlēja septiņas minūtes (7:16), kuru laikā grozam neuzbruka. Bertāns protokolā atzīmējās ar divām piezīmēm. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par pieciem punktiem vairāk, nekā viesi.

Rezultatīvākais Dalasas komandā bija Džeilens Bransons, kurš guva 28 punktus. Par diviem mazāk iekrāja Luka Dončičs.

Tikmēr viesiem Džā Krauders izcēlās ar 19 punktiem, bet par punktu mazāk pievienoja Devīns Bukers.

Spēles ievadu labāk aizvadīja viesi, taču pirmās ceturtdaļas vidū "Mavericks" pārņēma vadību, no kuras vairs neatkāpās.

Arī nākamā spēle notiks Dalasā. Sērijas ceturtais mačs paredzēts svētdien.

Jau ziņots, ka "Mavericks" izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 4-2 pieveica Jūtas "Jazz".

Bertāns ir vienīgais Latvijas pārstāvis šī gada NBA izslēgšanas turnīrā.