Basketbolistam Bertānam mazs spēles laiks, «Mavericks» sasniedz izslēgšanas turnīra otro kārtu

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ceturtdien viesos ar 98:96 uzvarēja Jūtas "Jazz", pārvarot Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra pirmo kārtu, liecina līgas informācija.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Mavericks" bija labāki ar 4-2 un pirmo reizi kopš 2011. gada spēlēs konferences pusfinālā.

Bertāns spēlēja divas minūtes un 21 sekundi, kuru laikā punktus neguva. Rūjienietis izpildīja vienu trejaci, bet tas bija nesekmīgs. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par sešiem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Dalasas komandas labā 24 punktus guva gan Luka Dončičs, gan Džeilens Bransons.

Tikmēr mājiniekiem Donovans Mičels iekrāja 23 punktus.

Vēl puslaiku mijā "Jazz" bija 12 punktu pārsvars. Dalasas komanda to spēja atspēlēt trešajā ceturtdaļā, pēdējā nogrieznī nosargājot vadības grožus.

Nākamajā kārtā "Mavericks" tiksies ar regulārās sezonas Rietumu konferences uzvarētājiem Fīniksas "Suns", kas ar 4-2 uzvarēja Ņūorleānas "Pelicans".

Jau ziņots, ka Dāvis Bertāns ir vienīgais latvietis, kas šogad spēlē "play-off" turnīrā, jo Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" izslēgšanas spēlēm nekvalificējās.