Basketbolista Siliņa «Grissin Bon» zaudē izšķirošajā spēlē par Itālijas čempionu titulu

Itālijas čempionāta finālsērijā izšķirošajā septītajā spēlē Latvijas basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Redžio di Emilijas "Grissin Bon" piektdien mājās ar 73:75 zaudēja Sasari "Dinamo" un netika pie uzvarētāju titula, liecina organizatoru informācija. Neveiksme liedza "Grissin Bon" kvalificēties dalībai Eirolīgā nākamajā sezonā.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Grissin Bon" zaudēja ar 3:4. Sērijas pēdējā spēlē Siliņš laukumā bija 14 minūtes un guva vienu punktu. Latvijas basketbolists trāpīja vienu no diviem soda metieniem, bet garām grozam bumba lidoja pēc trim divpunktu metieniem un trim trīspunktniekiem.

Izšķirošās spēles pirmajā ceturtdaļā "Grissin Bon" basketbolisti bija pārliecinoši pārāki ar 21:4, taču divas minūtes pirms pamatlaika beigām priekšā ar 71:67 jau bija pretinieki.

Redžio di Emilijas klubu Siliņš pārstāv kopš 2011.gada. Siliņš ir iekļauts Latvijas valstsvienības kandidātos un pretendē uz vietu izlasē dalībai Eiropas čempionāta finālturnīrā.