Basketbolista Porziņģa «Wizards» atspēlē 20 punktu deficītu un uzvar NBA mačā

Varenu atspēlēšanos ceturtdien izbraukumā iespēja latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards", kas spēles galotnē ar 114:106 pārspēja Minesotas "Timberwolves", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis aizvadīja pieticīgu spēli, nepilnu 32 minūšu (31:57) laikā gūstot 14 punktus. Viņa kontā arī piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas un divi bloki. Liepājnieks sekmīgi izpildīja vienu no trim trejačiem, trīs no deviņiem divpunktu metieniem un piecus no septiņiem sodiņiem. Porziņģim esot laukumā, "Wizards" guva par diviem punktiem mazāk, nekā pretinieki.

Šajā spēlē Porziņģis trāpīja simto sezonas tālmetienu.

Sezonas rezultatīvāko spēli aizvadīja Bredlījs Bīls, kurš guva 35 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Entonijs Edvardss.

Uzvaru Vašingtonas komanda nodrošināja vien pēdējā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 38:19. Pirmo reizi vadībā "Wizards" izvirzījās vien minūti un 14 sekundes pirms spēles laika beigām.

Galvaspilsētas komandai šis bija otrais panākums pēc kārtas, un ceturtā uzvara pēdējās piecās spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 28 uzvarām 58 spēlēs ir NBA Austrumu konferences 9. vietā.

Šī Vašingtonas komandai bija pēdējā spēle pirms NBA visu zvaigžņu spēles pauzes. Nākamo maču Porziņģa vienība aizvadīs 25. februārī viesos pret Ņujorkas "Knicks".