Basketbolista Porziņģa 28 punkti neglābj «Wizards» no zaudējuma

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" trešdien izbraukumā ar 111:115 mača galotnē piekāpās Čikāgas "Bulls", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā uz parketa esot 34 minūtes 36 sekundes. Liepājnieks guva 28 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas pretinieku bumbas un bloķēja divus metienus. Liepājnieks netrāpīja nevienu no sešiem trejačiem, bet realizēja astoņus no 11 divpunktu metieniem un 12 no 16 sodiņiem. Viņam esot laukumā, "Wizards" tika pie 14 punktu deficīta.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Liepājnieks bija rezultatīvākais mača spēlētājs.

Laukuma saimniekiem ar 27 punktiem izcēlās Demārs Derouzans.

Lielāko spēles gaitu vadībā bija "Bulls", taču pēdējā ceturtdaļā "Wizards" izrāvās priekšā ar sešu punktu vadību. Galotnē tomēr pārāki bija laukuma saimnieki.

Vašingtonas komandai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas. Sezonas kopvērtējumā "Wizards" atkāpusies uz desmito vietu NBA Austrumu konferencē. Galvaspilsētas komanda 25 spēlēs guvusi 11 panākumus.

Nākamo maču "Wizards" aizvadīs piektdien visos pret Indianas "Pacers".