Basketbolista Porziņģa 22 punkti neglābj «Wizards» no zaudējuma

Rezultatīvu spēli piektdien aizvadīja latviešu basketbolists Kristaps Porzinģis, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 117:127 piekāpās Indianas "Pacers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā uz parketa esot 31 minūti (30:56). Latvietis guva 22 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Liepājnieks trāpīja divus no četriem trīspunktu metieniem, no tuvākas distances viņš realizēja piecus no deviņiem divpunktu metieniem, savukārt no soda līnijas viņš sekmīgi izpildīja sešus no septiņiem metieniem. Liepājniekam esot laukumā, "Wizards" tika pie 13 punktu deficīta.

Porziņģa spēles spilgtākās epizodes

Pēc spēles liepājnieks slavēja pretinieku precizitāti. Viņš norādīja, ka pirmajā puslaikā tika ielaisti pārāk daudz punkti, ko otrajā spēles daļā vairs nespēja atgūt. "Šī mums būs laba mācība. No zaudējumiem var mācīties vairāk, izanalizēsim spēli un skatīsimies, ko varējām darīt labāk," pēc spēles teica Porziņģis. "Mums jāiemācās labāk nolasīt spēli. Dažreiz mēs steidzamies, kad vajadzētu piebremzēt, dažreiz mēs spēlējam lēni, kad vajadzētu kāpināt tempu," sacīja Porziņģis, norādot, ka, komandai saspēlējoties, izdosies šo problēmu atrisināt.

Vašingtonas komandā rezultatīvākais ar 31 punktu bija Bredlijs Bīls.

Uzvarētājiem 27 punktus guva Mailss Tērners.

Sezonas kopvērtējumā pēc piecām spēlēm "Wizards" ar trim uzvarām ir 5. vietā NBA Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Vašingtonas komanda svētdien aizvadīs viesos pret Bostonas "Celtics".