Basketbolista Blūma «Panathinaikos» zaudē Kauņā Eirolīgas spēlē

Jāņa Blūma pārstāvētā Atēnu "Panathinaikos" piektdien Kauņā ar 70:76 piekāpās "Žalgiris" basketbolistiem Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē, liecina rīkotāju informācija.  Grieķijas klubs E grupā cieta piekto neveiksmi 10 spēlēs.

Blūms laukumā bija nepilnas piecarpus minūtes (5:28) un punktus neguva. Viņa vienīgais tālmetiens nebija precīzs. Uzvarētājiem ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Vils Čerijs, savukārt viesiem ar 21 punktu izcēlās Luks Mavrokefalidis.

"Panathinaikos" ar iekrātām piecām uzvarām grupā ieņem 4. vietu un par viena panākuma tiesu apsteidz "Žalgiris" basketbolistus.

Jau vēstīts, ka Dāvis Bertāns ar 21 punkta guvumu ceturtdien bija rezultatīvākais "Laboral Kutxa" sastāvā, tomēr Spānijas klubs ar 85:89 Krievijā zaudēja Ainara Bagatska trenētajai un Riharda Kuksika pārstāvētajai "Ņižņij Novgorod" F grupas spēlē.

"Ņižņij Novgorod" F grupā izcīnīja 10 spēlēs trešo uzvaru un turnīra tabulā ieņem 6.vietu, saglabājot izredzes vēl pacīnīties par vietu ceturtdaļfinālā. "Laboral Kutxa" rēķinā ir par vienu uzvaru vairāk.

Turnīra otrajā posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.