Basketbolista Bertāna pārstāvētā «Mavericks» uzvar un izlīdzina rezultātu sērijā

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra spēlē pirmdien savā laukumā ar 110:104 uzvarēja Jūtas "Jazz", liecina līgas informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-1.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot 13 minūtes (12:59). Rūjienietis punktus neguva, bet izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Bertāns izpildīja vienu tālmetienu, bet tas nebija precīzs. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par 12 punktiem mazāk nekā pretinieki. Tas bija sliktākais rādītājs komandā.

Rezultatīvākais Dalasas komandā ar 41 punktu bija Džeilens Bransons. Tikmēr viesiem Donovans Mičels atzīmējās ar 34 punktiem.

Šajā spēlē "Mavericks" treneri iesaistīja vien deviņus spēlētājus. Dalasas komanda otro spēli aizvadīja bez sava līdera Lukas Dončiča, kurš regulārās sezonas pēdējā mačā guva muskuļa savainojumu.

Nākamās divas spēles paredzētas "Jazz" laukumā. Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā trešā spēle plānota ceturtdien.

Jau ziņots, ka "Mavericks" regulārā sezonu noslēdza NBA Rietumu konferences ceturtajā vietā. Tikmēr Kristapa Porziņģa Vašingtonas "Wizards" nebija starp vadošajām Austrumu konferences vienībām, izslēgšanas turnīram nekvalificējoties.