Basketbolista Bertāna «Mavericks» otrajā puslaikā satriec «Knicks»

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" sestdienas agrajā spēlē viesos ar 121:100 uzvarēja Ņujorkas "Knicks". Spēles liktenis tika izšķirts trešajā ceturtdaļā, ko "Mavericks" uzvarēja ar 41:15, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot septiņas minūtes un 47 sekundes. Rūjienietis divas minūtes spēlēja pirmajā puslaikā, bet pārējo laiku viņš iekrāja mača galotnē, kad spēles liktenis jau bija izšķirts. Viņš izpildīja trīs tālmetienus, taču punktus neguva. Bertānam esot uz parketa, "Mavericks" tika pie 11 punktu deficīta.

Dalasas komandā rezultatīvākais ar 30 punktiem bija slovēnis Luka Dončičs. Vēl 28 punktus pievienoja Tims Hārdavejs juniors.

Tikmēr mājiniekiem ar 24 punktiem izcēlās Džulius Rendls.

Šī Dalasas komandai bija otrā uzvara pēdējās septiņās spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 11 uzvarām un tikpat zaudējumiem ieņem NBA Rietumu konferences 9. vietu.

Nākamo spēli Bertāna pārstāvētā vienība aizvadīs pirmdien, savā laukumā uzņemot Fīniksas "Suns".