Rīta Panorāma

Skype intervija ar Jāni Ulmi par kampaņu «Mana jūra»

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Basketbola turnīrs «Krastu mačs» notiks arī šogad. Intervija ar Raimondu Zepu.

Basketbola Krastu mačs notiks arī šogad, norises pielāgos izaicinošajiem apstākļiem

Augusta vidū Rīgā jau 11. reizi notiks tradicionālais basketbola Krastu mačs, kurā tiekas abu Daugavas krastu komandas. Diennakti ilgā pasākuma norise pandēmijas dēļ būs atšķirīga, jo par līdzjutēju interesēm rūpēsies tiešraidēs Latvijas Televīzijā (LTV) un LSM.lv, bet klātienē skatītāju šoreiz nebūs, sarunā LTV "Rīta panorāmā" trešdien pastāstīja pasākuma vadītājs Raimonds Zeps.

Krastu mačā 15. un 16.augustā būs ierastie konkursi un izklaides programma, kuras dēļ pasākumu ik gadu apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku. "Rīgas svētku ietvaros šoreiz šie simti tūkstošu cilvēku nevarēs apmeklēt [Krastu maču] klātienē, bet caur TV ekrāniem sajūtas un emocijas vienalga varēs noķert," teica Zeps. Viņš priecājas, ka Krastu mačs tomēr būs, lai arī nedaudz citā formā.

Spēles risināsies "neitrālā zonā" uz AB dambja, nevis kādas komandas teritorijā Daugavas labajā vai kreisajā krastā. Zeps uzsvēra, ka galvenais būs radīt svētku noskaņu, ko varēs sajust arī skatītāji neklātienē. Pandēmijas apstākļos bieds ir cilvēku pulcēšanās skatītāju tribīnēs, tādēļ līdzjutēju klātienē nebūs, toties spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un LSM.lv. Būs arī īpašas "Sporta studijas", lai sniegtu plašāku ieskatu Krastu mača norisēs. 

Pieteikšanās Krastu mačam paredzēta jūlija beigās, komandām atvēlot 72 stundas, lai reģistrētu savu dalību. Precīzs pieteikšanās sākuma laiks kļūs zināms vēlāk. 

Zeps uzsvēra, ka Krastu mačs ir izklaides pasākums un rīkotāji centīsies skatītājiem radīt sajūtas, ka viņi ir turpat kur senāk, tādēļ jāmainās sporta pārraižu formātam. Reitingi pasaulē pierāda, ka pandēmijas laikā sporta cilvēkiem pietrūkst un pēc tā atgriešanās intereses rādītāji sit rekordus, pastāstīja Zeps. Viņš aicina aprast ar situāciju, ka tribīnēs nav skatītāju un, visticamāk, līdz gada beigām līdzjutējiem vairāk būs jālūko pēc iespējām televīzijā, kur interese par sportu nav zudusi.

Līdzšinējos 10 Krastu mačos Labā krasta un Kreisā krasta komandas panākumus ir dalījušas uz pusēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti