Basketbola eksperts: Porziņģa incidents var ietekmēt basketbolista līguma summu

Svētdienas vakarā sociālo tīklu vietnēs izplatījās video, kurā Latvijas basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis redzams ar pārsistu pieri pie kāda naktskluba Liepājā. Porziņģim gaidāma ļoti svarīga vasara, jo viņam jūlija sākumā būs jāparaksta jauns līgums ar Nacionālās basketbola asociācijas klubu Dalasas „Mavericks”, uz ko iespaidu var atstāt arī šis notikums.

Sportistam šis gads iesācies ļoti nemierīgi, vispirms viņš tika aizmainīts uz Dalasu, pēc tam viņu apsūdzēja izvarošanā, bet tagad klāt nācis arī šis incidents. Kā ziņo Ziemeļamerikas mediji, Dalasas „Mavericks” notikušo pašlaik uztver kā uzbrukumu basketbolistam, savukārt basketbola eksperts Andrejs Siliņš saka, ka Dalasas komandai, visticamāk, ir krietni vairāk informācijas par notikušo nekā mums tepat Latvijā.

Porziņģa incidents varētu ietekmēt basketbolista karjeruMāris Bergs

  „Ļoti iespējams, ka Amerikas medijos informācija nonāks vairāk, jo tur ir cilvēki, kas ir pietuvināti klubiem,” situāciju skaidro Siliņš.

  Valsts policija šodien izplatīja paziņojumu, norādot, ka tiks veikta resoriskā pārbaude, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Policija ziņo, ka konflikta izšķiršanai pielietota asaru gāze un viens cilvēks nogādāts slimnīcā. Dienas gaitā neviens nav vērsies policijā ar iesniegumu vai sūdzību par notikušo.

  Respektablais Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN ziņo, ka Porziņģim iesists ar kādu priekšmetu, taču nopietnus savainojumus basketbolists nav guvis. Turpmākie mēneši Porziņģim solās būt sarežģīti, jo viņam jāparaksta jauns līgums ar Dalasas „Mavericks”. Vai tas būs viena gada līgums, vai tomēr ilgtermiņa darījums, to rādīs laiks. Siliņš skaidro, ka būs ļoti svarīgi redzēt, kā uz šo incidentu reaģēs Ziemeļamerikas lielie sporta mediji, jo mediju reakcija var atstāt būtisku ietekmi uz naudas summu, kas tiks ierakstīta Porziņģa jaunajā līgumā.

  Siliņš uzsver, ka būs ļoti interesanti pavērot lielo mediju reakciju par konkrēto incidentu. „Ja šie lielie mediji nostājas vienā vai otrā pusē, tad tas ietekmē visu sabiedrisko domu,” stāsta eksperts, neslēpjot, ka šajā biznesā klubam ir būtiska sabiedrības nostāja.

  Porziņģis turpina atlabt pēc ceļa krustenisko saišu traumas. Iepriekš tika pieļauta iespēja, ka viņš varētu spēlēt jau aizvadītajā sezonā, taču piesardzības nolūkos basketbolists tika pietaupīts. Lai arī kas notiks tālāk, skaidrs, ka Latvijas basketbola lielākajai zvaigznei turpmākie mēneši būs notikumiem piesātināti.

  Basketbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti