«Barons/LDz» uzveic LBL līdervienību BK «Ventspils»

"Barons/LDz" svētdien Rīgā ar 75:69 uzveica valsts vicečempionus BK "Ventspils" un sagādāja Latvijas basketbola līgas (LBL) līderiem sezonā piekto zaudējumu, liecina organizatoru informācija. Ventspils klubs gan arī pēc neveiksmes saglabāja līderpozīcijas turnīra tabulā.

Uzvarētājiem 20 punktu guva Kristaps Gludītis, bet pa 13 punktiem iekrāja Artūrs Ausējs, Kristaps Dārgais un Karls Hips. BK "Ventspils" rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Māris Gulbis.

Pirmo ceturtdaļu "Barons/LDz" noslēdza ar 12 punktu pārsvaru (25:13) un vadībā ar astoņiem punktiem bija puslaika izskaņā (41:33). Līdz pēdējam pārtraukumam laukuma saimnieku pārsvars sadila līdz trim punktiem, savukārt pēdējā ceturksnī ventspilnieki pēc 9:0 atrāviena pārņēma vadību un panāca 65:61. Taču ar 9:0 atrāvienu atbildēja arī laukuma saimnieki un pēdējā minūtē nosargāja uzvarai nepieciešamo pārsvaru.

BK "Ventspils" pirmo vietu turnīra tabulā arvien ieņem ar 20 uzvarām 25 spēlēs, otrie ir "VEF Rīga" ar 11 panākumiem 14 cīņās, bet "Valmiera/ORDO" ar 21 uzvaru 27 spēlēs noslēdz līderu trijnieku. Savukārt "Barons/LDz" ar deviņām uzvarām 25 spēlēs saglabāja 8.vietu 11 komandu konkurencē.

LBL regulārajā sezonā komandas aizvada atšķirīgu spēļu skaitu, tādēļ vietu sadalījumu nosaka pēc uzvaru un aizvadīto spēļu attiecības.