«Barons kvartāls» un LU basketbolisti pietuvojas LBL pusfinālam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

"Barons kvartāls" un Latvijas Universitāte (LU) trešdien uzvarēja pirmajās spēlēs Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālā, pavēstīja turnīra rīkotāji. "Barons kvartāls" mājas spēlē ar 74:61 uzvarēja BK "Jēkabpils", bet LU komanda viesos pagarinājumā ar 94:93 pārspēja BK "Valmiera".

"Barons kvartāls" pēdējo ceturtdaļu sāka ar trīs punktu pārsvaru, taču atlikušajā spēles daļā pārsvaru palielināja. Uzvarētājiem 25 punktus guva Tailers Keins, kurš izcīnīja arī 12 atlēkušās bumbas. Savukārt viesiem rezultativitātes līderis Oskars Virsis guva 15 punktus.

Valmierā laukuma saimnieki pamatlaika izskaņā nodrošināja neizšķirtu 80:80, tomēr pagarinājumā viesi bija veiksmīgāki. LU pēdējā uzbrukumā Kristaps Dārgais sešas sekundes pirms spēles beigu signāla nodrošināja uzvaru. Uzvarētājiem Žanis Peiners guva 35 punktus, turpretim BK "Valmiera" tikpat rezultatīvs bija Jānis Kaufmanis.

Abos pāros otrās spēles sērijā līdz komandas divām uzvarām risināsies sestdien Jēkabpilī un Rīgā. Vieta pusfinālā jau ir garantēta regulārās sezonas divām spēcīgākajām komandām "VEF Rīga" un BK "Ventspils".