«Barons kvartāls» Tallinā izdziest pēdējā ceturtdaļā un BBL ierindojas 4.vietā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

"Barons kvartāls" piektdien Tallinā pēdējā ceturtdaļā izsēja iepriekš nodrošināto pārsvaru un pēc zaudējuma ar 58:73 vietējam "Kalev/Cramo" ierindojās 4.vietā Baltijas basketbola līgā (BBL), informēja organizatori. Finālā par 3.vietu divu spēļu summā Armanda Šķēles pārstāvētā "Kalev/Cramo" uzvarēja ar +7 punktiem. Finālā par pirmo vietu atbildes spēle būs sestdien - BK "Ventspils" uzņems Lietuvas "Prienai" basketbolistus.

Atbildes spēlē "Barons kvartāla" līderis ar 23 punktiem bija Tailers Keins, kurš izcīnīja arī 15 atlēkušās bumbas, bet 13 punktus viesiem guva Džamars Digss. "Kalev/Cramo" ar 15 punktiem izcēlās Garijs Vilkinsons, savukārt Šķēle guva astoņus punktus.

Tallinā "Barons kvartāls" ieradās ar astoņu punktu pārsvaru, ko nodrošināja pirmajā spēlē Rīgā (79:71). Latvijas klubs veiksmīgi turpināja arī Igaunijā un pēc pirmās ceturtdaļas bija sešus punktus priekšā (21:15). Savukārt puslaika beigās ar 34:31 līderi jau bija laukuma saimnieki.

Trešā ceturtdaļa būtiskas izmaiņas neieviesa, turklāt dažas minūtes pirms tās beigām Salvis Mētra uz brīdi atguva vadību "Barons kvartālam" - 41:40. Izšķiroši bija notikumi pēdējā ceturtdaļā, ko laukuma saimnieki sāka ar trīs punktu pārsvaru, bet pāris minūtēs panāca 56:48 un neizšķirtu divu spēļu summā. "Kalev/Cramo" turpināja atrāvienu un trīs minūtes pirms spēles beigām jau bija nodrošinājuši 14 punktu vadību (67:53). Šķēle divreiz uzbrukumus noslēdza ar neprecīziem metieniem, kas ļāva viesiem cīņas gaitu saasināt, tomēr galotnē spēku samērs vairs nemainījās.

BBL finālsērijā par pirmo vietu BK "Ventspils" sestdien tiksies ar "Prienai", ko pirmajā spēlē Lietuvā pārliecinoši pieveica ar 22 punktu pārsvaru (91:69). Arī pirmās vietas ieguvējus nosaka divu spēļu summā.