«Barons kvartāls» izcīna LBL bronzu

Basketbola klubs „Barons kvartāls” pirmdien Rīgā ar rezultātu 83:65 pārspēja „Valmiera/ORDO”, izcīnot Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas godalgas, liecina organizatoru informācija. „Barons kvartāls” bronzas sērijā izcīnīja uzvaru 3:1.

Uzvarētāju rindās ar 21 punktiem rezultatīvākais bija Tailers Larsons, bet „Valmiera/ORDO” komandai 15 punktus sameta Artūrs Bērziņš.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pirmajā puslaikā „Barons kvartāls” spēja iekrāt 12 punktu pārsvaru (44:32). Trešajā ceturtdaļā viesi spēja pietuvoties līdz viena metiena attālumam (51:49), bet jau ceturtās ceturtdaļas sākumā rīdzinieki atjaunoja 10 punktu pārsvaru (61:51). Atlikušajā nogrieznī „Barons kvartāls” spēja plaielināt pārsvaru līdz 18 punktiem (83:65).

Pirmajā sērijas spēlē panākumu izdevās gūt pērnās sezonas čempioniem „Valmieras/ORDO”, bet „Barons kvartāls” uzvarēja visās trīs turpinājuma cīņās, nodrošinot uzvaru bronzas sērijā.

Cīņā par čempionu titulu „VEF Rīga” ar 2:0 ir vadībā pret BK „Ventspils”. Trešo spēli sērijā līdz četrām uzvarām otrdien 17:40 komandas aizvadīs „Arenā Rīga”. Šo spēli būs iespejams vērot tiešraidē LTV7.