Bagatskis: Esam gatavi, noskaņojušies un motivēti

Latvijas basketbola valstsvienība aizvadījusi kvalitatīvu treniņu procesu un ir gatava un motivēta Eiropas čempionātam, atklāja izlases galvenais treneris Ainārs Bagatskis. Latvijas izlasei pirmā spēle piektdien paredzēta pret Serbijas valstsvienību.

„Mentāli mēs esama gatavi, mēs esam noskaņojušies, mēs esam motivēti,” sacīja izlases treneris. „Mums ir iespēja pārstāvēt savu valsti, savu zemi. Mēs neesam meklējuši attaisnojumu, kāpēc mēs varētu šeit nebūt, mēs vienkārši izbaudām šo procesu,” pievienoja Bagatskis.

Bagatskis atklāj, ka komanda gatavošanās procesā ir izdarījusi maksimāli daudz darba. „Komanda ir gatava tik, cik viņa ir gatava”, teica treneris norādot, ka ideālā gadījumā visa komanda būtu aizvadījusi sagatavošanās procesu ar pilnu sastāvu jau no pirmā treniņa. „Dažādu pamatotu iemeslu dēļ spēlētāji nevarēja būt no pirmās dienas, un korekcijas ieviesa traumas,” skaidroja Bagatskis. „Vairāk vai mazāk viss ir izdarīts, cik daudz, cik maz – to parādīs oficiālās spēles,” teica treneris.

Treneris informēja, ka arī spēlētāji vairs nevar sagaidīt čempionāta sākumu, kas bija manāms pēdējos treniņos. „Pēdējā nedēļā palika brīžiem neizdarīta darba sajūta, jo spēlētāji tā rāvās treniņos, ka pastāvēja risks dabūt ekstra traumas, tāpēc labāk kaut ko neizdarīt, nekā izdarīt, bet pēc tam nožēlot,” sacīja Bagatskis, norādot, ka tika samazināta tieši kontaktspēle.

Kopā ar Bagatski, izlases vadīšanā viņam palīdz Arnis Vecvagars un Artūrs Visockis-Rubenis, ar ko līdz šim galvenais treneris kopā nebija strādājis. Tomēr Bagatskis atklāj, ka starp treneriem valda laba sapratne. „Man tāda sajūta, ka es ar šiem vīriem jau ilgu laiku esmu kopā,” viņš sacīja.

Treneris neslēpj, ka šogad komandā ir talantīgi spēlētāji, bet viņš uzskata, galvenais akcents jāliek tiešu uz labo komandas spēli. „Visi spēlētāji ir jauni un viens otru papildina,” uzskata Bagatskis.

Latvijas izlase čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā ar Serbiju, Turciju, Krieviju, Beļģiju un Lielbritāniju. Pirmā spēle Latvijas izlasei piektdien paredzēta pret grupas favorīti Serbiju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti