Ārsti iepriecina Porziņģi; atgriešanos laukumā tomēr var nākties vēl pagaidīt

Magnētiskās rezonanses izmeklējumi ceturtdien apstiprināja iepriekš noteikto diagnozi, ka Kristaps Porziņģis Ņujorkas "Knicks" spēlē nav guvis nopietnu traumu, tomēr basketbolistam jārēķinās ar iespēju vēl kādas spēles izlaist, kamēr dzīst potītes sastiepums, rakstīja "The New York Post".

Kristaps trešdien "Knicks" uzvarētajā spēlē pret Maiami "Heat" trešajā minūtē pameta laukumu epizodē, kas raisīja bažas par Latvijas basketbolista nopietnu traumu, bet, par laimi, vēlāk izrādījās, ka tas ir tikai mērens potītes sastiepums. Nekavējoties veiktajā rentgenā noskaidroja, ka lūzumu potītē nav.

Porziņģis uzreiz pēc spēles teica, ka cer doties laukumā jau nākamajā mačā svētdien Ņujorkā pret Orlando "Magic", tomēr basketbolistam jārēķinās, ka potītes sastiepuma dziedēšana var ilgt pat pāris nedēļas. 

"Knicks" medicīniskais personāls Kristapu esot iesaukuši par Ķirzaku viņa ātro atlabšanas spēju dēļ. "Viņi mani sauc par ķirzaku, jo es ātri atlabstu," teica liepājnieks. "Cerams, Ķirzaka svētdien būs gatava spēlēt."

Vidēji spēlē šosezon Porziņģis ir guvis 25,8 punktus.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti