Latvijas čempionāta fināls hokejā. 4. spēle. HK "Olimp/Venta 2002" - HK "Zemgale/LLU"

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

LBL ceturtdaļfināls. "VALMIERA GLASS VIA" – "Latvijas Universitāte"

Ar Valmieras kluba uzvaru sākas ceturtdaļfinālu spēles Latvijas basketbola līgā

"Valmiera Glass/ViA" trešdien mājās ar 75:68 pārspēja "Latvijas Universitāti" pirmajā spēlē Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā, liecina rīkotāju informācija. Iekļūšanai pusfinālā komandai jāgūst trīs uzvaras.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija 23 punktus guvušais Andrejs Vojnalovičs, bet 16 punktus pievienoja Derioss Klārks. "Latvijas Universitātei" ar 16 punktiem izcēlās Dāvids Vīksne.

Viesi pirmo ceturtdaļu pabeidza ar 10 punktu vadību (25:15), taču puslaika izskaņā "Latvijas Universitātes" pārsvars saruka līdz minimumam (36:35). Trešajā ceturtdaļā vadībā pabija abas komandas, tomēr mača pēdējā ceturksnī izpaudās Valmieras komandas pārsvars.

Nākamā spēle sērijā notiks sestdien, 16.aprīlī,"Latvijas Universitātes" laukumā.

Otrā ceturtdaļfinālā BK "Ogre" ceturtdien pirmajā spēlē uzņems BK "Liepāja" basketbolistus.

Pusfinālā pretiniekus jau gaida regulārās sezonas divas spēcīgākās komandas "VEF Rīga" un BK "Ventspils". Latvijas-Igaunijas līgā uzvarējusī "VEF Rīga" spēlēs pret "Valmiera Glass/ViA" un "Latvijas Universitātes" dueļa veiksminiekiem, savukārt pāra BK "Ogre" un BK "Liepāja" spēcīgākā komanda izslēgšanas turnīru turpinās pret BK "Ventspils".