Ar divām spēlēm šonedēļ turpināsies LBL finālsērija

"VEF Rīgas" un BK "Ventspils" cīņa Latvijas basketbola līgas (LBL) zelta finālsērijā atsāksies ceturtdien ar spēli Saldus sporta namā, pirmdien informēja Latvijas Basketbola savienība (LBS). Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1:1

LBL finālsērijā kopš 12.maija ir pārtraukums, kura laikā "VEF Rīga" spēlēja VTB vienotās līgas ceturtdaļfinālā. Paliekot bez vairākiem savainojumus guvušajiem komandas līderiem, "VEF Rīga" VTB līgā izstājās pēc zaudējuma sērijā ar 0:3 cīņā pret Krievijas klubu "Himki".

LBS valde jau iepriekš nolēma, ka LBL finālsērija turpināsies ceturtajā dienā pēc "VEF Rīgas" izstāšanās VTB līgas turnīrā. Sērijas trešā spēle notiks Saldū, ko par savu mājas laukumu izvēlējusies pašreizējā čempionvienība "VEF Rīga". Spēle sāksies plkst. 19.30, un to tiešraidē rādīs LTV7 televīzijā.

Sērijā ceturtā spēle sestdien notiks Ventspils olimpiskajā centrā, bet piektā cīņa risināsies pirmdien, 27.maijā. Nepieciešamības gadījumā nākamās spēles sērijā būs 29. un 31.maijā.

Jau vēstīts, ka LBL bronzas godalgas izcīnīja BK "Valmiera", kas sērijā ar 3:2 pārspēja "Barons kvartālu".