Ar Bertānu starta sastāvā Sanantonio «Spurs» zaudē Ņūorleānas klubam

Dāvis Bertāns trešdien pamatsastāvā devās laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" ar 116:121 mājās piekāpās Ņūorleānas "Pelicans", liecina NBA informācija. Dāvja rēķinā bija septiņi punkti.

Bertāns trāpīja abus savus trīspunktu metienus un vienu no trim soda metieniem, bet viņa vienīgais divpunktu raidījums bija neprecīzs. Dāvis laukumā pavadītajās 16 minūtēs izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, kā arī pārtvēra vienu bumbu un bloķēja vienu metienu.

"Spurs" rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Rūdijs Gejs, turpretim uzvarētājiem Entonijs Deiviss izcēlās ar 26 punktiem un 15 izcīnītām atlēkušajām bumbām, palīdzot komandai gūt septīto panākumu pēc kārtas. "Spurs" ierastais rezultativitātes līderis Lamarkuss Oldridžs pāris minūtes pirms pirmā puslaika beigām neveiksmīgi piezemējās un sastiepa potīti. Spēli turpināt Oldridžs nevarēja.

Martā pirmo spēli "Spurs" basketbolisti aizvadīs sestdien mājās pret Losandželosas "Lakers". Sanantonio klubs ar 62 spēlēs gūtām 36 uzvarām ieņem 4.vietu Rietumu konferencē.