Ar basketbolista Porziņģa 18 punktiem nepietiek uzvarai; zaudē arī Bertāns

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien aizvadīja rezultatīvu spēli, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 97:100 piekāpās liepājnieka bijušajai komandai Ņujorkas "Knicks". Citā spēlē Dāvja Bertāna Dalasas "Mavericks" ar 101:111 piekāpās Filadelfijas "76ers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācja.

Porziņģis spēlēja teju 29 minūtes (28:54), kuru laikā guva 18 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja vienu metienu. Liepājnieks trāpīja divus no pieciem tālmetieniem, trīs no četriem divpunktu metieniem un visus sešus sodiņus. Porziņģim esot laukumā, "Wizards" guva par septiņiem punktiem vairāk nekā pretinieki. Tas bija labākais rādītājs komandā.

Vašingtonas komandā 18 punktus guva arī Kails Kuzma.

Tikmēr uzvarētājiem 18 punktus iekrāja Ārdžejs Barets un Džūlijs Rendls.

Citā spēlē Bertāns spēlēja deviņas minūtes (9:01), kurās guva guva trīs punktus, realizējot vienu no diviem trejačiem. Bertānam esot uz parketa, "Mavericks" guva divu punktu pārsvaru.

Džeilens Bransons ar 24 punktiem bija rezultatīvākais Dalasas rindās.

Ar 32 punktiem Filadelfijas uzvaru veicināja Džoels Embīds.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 43 uzvarām 70 spēlēs ir 5. vietā Rietumu konferencē. Tikmēr pēc zaudējuma "Wizards" atkrituši pozīciju zemāk. Tagad ar 29 uzvarām pēc 69 spēlēm viņi ir 12. vietā NBA Austrumu konferencē. Galvaspilsētas vienību apsteidza tieši Ņujorkas "Knicks".

NBA izslēgšanas spēļu turnīram uzreiz kvalificēsies sešas labākās katras divīzijas komandas. Septītās līdz desmitās vietas ieguvēji izspēlēs "play-in" mačus, lai noskaidrotu vēl divas komandas, kas pievienosies konferences labākajām "play-off" turnīrā.