Nepieņemamā rīcībā vainotā trenera bijušās audzēknes: Viss notikušais nebija īsti normāli

Smagos nodarījumos un nepieņemamā rīcībā vainotā trenera Andra Steļmaha divas bijušās audzēknes sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" pastāstīja par savu pieredzi jaunatnes vecumā, kad bijušas liecinieces viņa agresīvajai rīcībai vai emocionālam mobingam.

Abas trenera Steļmaha tobrīd 13–15 gadu vecās audzēknes seksuālu uzmākšanos nav piedzīvojušas. Viena no viņām gan bijusi aculieciniece notikumiem pirms 10 gadiem, kad atceļā no turnīra Stokholmā treneris uz prāmja skūpstījies ar citu nepilngadīgo audzēkni.  

Viena no aculieciniecēm uzskata, ka pēc līdzšinējiem vēstījumiem par treneri nāks klajā vēl jauna informācija. Steļmahs savu vainu pilnībā noliedz un apgalvoja, ka viņam nekad nav bijis intīmu attiecību ar kādu no savām audzēknēm nepilngadīgā vecumā.

KONTEKSTS:

Sporta medijs MVP iepriekš vēstīja par Steļmaha pārkāpumiem profesionālā darbībā. Kā pauduši iesaistītie, viņš pirms 10 gadiem netiklībā pavedis vienu no savām nepilngadīgajām audzēknēm, darba laikā lietojis alkoholu, kā arī pārkāpis trenera uzvedības normas. Steļmahs 28 gadu vecumā uzsācis attiecības ar savu tolaik 14 gadus vecu audzēkni. Attiecības esot turpinājušās līdz meitenes pilngadībai, kad abi apprecējušies. Laulība ilga vien divus mēnešus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti