Basketbolists Porziņģis rezultatīvs, «Wizards» turpina zaudēt; Bertāns paliek bez punktiem

Rezultatīvu spēli trešdien aizvadīja latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 104:118 piekāpās Denveras "Nuggets", piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas. Pie minimāla spēles laika tika Dāvis Bertāns, kura pārstāvēta Dalasas "Mavericks" saspringtā spēlē ar 125:127 atzina Goldensteitas "Warriors" pārākumu, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 22 minūtes un 14 sekundes, kas ir mazāk, nekā ierasts redzēt liepājnieku laukumā. Viņš guva 25 punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Porziņģis izpildīja trīs tālmetienus, no kuriem viens bija sekmīgs, realizēja desmit no 14 divpunktu metieniem un trāpīja abus sodiņus. Viņam esot laukumā, "Wizards" guva par 18 punktiem mazāk nekā "Nuggets".

Liepājnieks bija rezultatīvākais spēlētājs "Wizards" komandā. Vairāk punktus guva vienīgi "Nuggets" līderis Nikola Jokičs, kura kontā bija 31 punkts.

Vēl spēles viduspunktā "Wizards" bija divu punktu pārsvars (57:55), taču trešajā ceturtdaļā Denveras vienība veica izšķirošo izrāvienu, to uzvarot ar 39:16.

Citā spēlē Bertāns uz parketa pabija 3 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā metienus neveica. Šajā laikā "Mavericks" tika pie deviņu punktu deficīta.

Dalasas komandā ar 30 punktiem rezultatīvākais bija Luka Dončičs, kuram šī bija pirmā spēlēs pēc traumas sadziedēšanas.

Uzvarētajiem 22 punktus guva Džonatans Kuminga.

Dalasas komandai šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 36 uzvarām 73 spēlēs ir NBA Rietumu konferences 9. vietā, savukārt "Wizards" ar 32 panākumiem 73 mačos ir Austrumu konferences 12. pozīcijā.