Basketbolista Porziņģa 30 gūtie punkti neglābj «Wizards» no zaudējuma

Rezultatīvu spēli otrdien aizvadīja latviešu basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis, taču viņa pārstāvēta Vašingtonas "Wizards" pēdējā ceturtdaļā piekāpās Orlando "Magic" (112:122), liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kupumā uz parketa esot 38 minūtes un 15 sekundes. Liepājnieks guva 30 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja divus metienus. Viņš realizēja trīs no septiņiem trejačiem, deviņus no 15 divpunktu metieniem un visus trīs sodiņus. Porziņģim esot laukumā, "Wizards" guva par sešiem punktiem vairāk nekā pretinieki. Viņš bija viens no retajiem "Wizards" spēlētajiem, kam šis rādītājs bija pozitīvs.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Liepājnieks bija mača rezultatīvākais spēlētājs.

Uzvarētājiem Gerijs Heriss guva 22 punktus.

Spēles pēdējo ceturtdaļu "Wizards" sāka ar minimālu pārsvaru (88:87), taču laukuma saimnieki pēdējā nogrieznī bija pārāki, kas ļāva Orlando komandai gūt panākumu visā mačā.

Vašingtonas komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas. Pēdējās septiņas spēlēs viņi uzvarējuši tikai vienu reizi.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 32 uzvarām 72 spēlēs ir NBA Austrumu konferences 11. vietā.