Basketbolistam Bertānam trīs gūti punkti, «Mavericks» galotnē zaudē NBA mačā

Pie salīdzinoši liela spēles laika pirmdien tika latviešu basketbolists Dāvis Bertāns, taču viņa pārstāvēta Dalasas "Mavericks" izbraukumā ar 108:112 spēles galotnē atzina Memfisas "Grizzlies" pārākumu, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā uz parketa esot 15 minūtes (15:15). Rūjienietis guva trīs punktus, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Bertāns realizēja vienu no četriem tālmetieniem, bet viņa vienīgais divpunktu metiens bija nesekmīgs. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par diviem punktiem vairāk nekā mājinieki.

Dalasas komandā rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Kairijs Ērvings.

Mājiniekiem 28 punktus guva Džarens Džeksons.

Vēl neilgi pirms trešās ceturtdaļas beigām "Mavericks" bija 16 punktu pārsvars, taču pēdējo spēles nogriezni "Grizzlies" uzvarēja ar 29:12, pārņemot vadību un gūstot panākumu spēlē.

Dalasas vienībai šis bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 36 uzvarām un tikpat zaudējumiem ir NHL Rietumu konferences 7. vietā.

Nākamo maču Dalasas komanda trešdien savā laukumā aizvadīs pret Goldensteitas "Warriors".