Basketbolistam Porziņģim 20 punkti zaudējumā; Bertāna «Mavericks» uzvar pēdējā sekundē

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien atzīmējās ar 20 gūtiem punktiem, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 94:117 piekāpās Klīvlendas "Cavaliers". Uzvaru līdz ar spēles laika beigu sirēnu guva Dāvja Bertāna Dalasas "Mavericks", kas ar 111:110 pieveica Losandželosas "Lakers", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Poriņģis spēlēja 31 minūti un 41 sekundi, kuru laikā guva 20 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas pretinieku bumbas un bloķēja divus metienus. Liepājnieks realizēja vienu no pieciem tālmetieniem, sešus no 11 divpunktu metieniem un visus piecus sodiņus. Viņam esot laukumā "Wizards" tika pie astoņu punktu deficīta.

Rezultatīvāks par latvieti Vašingtonas komandā bija vienīgi Bredlījs Bīls, kurš guva 22 punktus.

Uzvarētājiem Dariuss Gārlends izcēlās ar 24 punktiem.

Citā spēlē Bertāns uz parketa pabija septiņas minūtes un 46 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus un vienu reizi asistēja partnerim. Rūjienietis izpildīja divus metienus, kas abi bija precīzi trejači. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" guva par astoņiem punktiem vairāk, nekā pretinieki.

Kairijs Ērvings komandas uzvarā guva 38 punktus.

Losandželosas vienībā Entonijs Deiviss izcēlās ar 26 punktiem.

Par spēles varoni kļuva Maksi Klebers, kurš līdz ar sirēnas beigām realizēja tālmetienu, kas atnesa uzvaru Dalasas komandai.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 36 uzvarām 71 spēlē ir NBA Rietumu konferences 6. vietā, savukārt "Wizards" ar 32 panākumiem 70 mačos ir 11. pozīcijā Austrumu konferencē.